Düğün Davetiyeleri

Hayatınızın en önemli günlerinden bir tanesi, sonsuza dek sürecek mutluluğunuzu bir evet sözü ve bir imza ile taçlandırdığınız gündür kuşkusuz. Evlilik tarihinize karar verdikten sonra, büyük bir hızla hazırlıklara başlanır. Hem gelin, damat hem de aileleri bu özel günü en güzel şekilde sevdiklerinize duyurmak isterler. Düğün davetiyeleri sizin mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanızın ve onları heyecanınıza ortak olmaya çağırmanızın bir ifadesi olacağından, evlilik hazırlıkları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir.

Davetiye Seçiminiz Sizi Yansıtır

Düğün davetiyeleri arasında seçim yaparken çok sayıda modelin olması çiftlerin karar vermesini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, evlilik hazırlıklarına başladığınızda öncelikle düğününüzün konseptini belirlemelisiniz. Daha sonra tüm ayrıntılara karar verirken bu konsepti tamamlayacak seçimlerde bulunursanız, en özel gününüzün akıllarda yer edecek bir görsel şölene dönüşmesini de sağlamış olursunuz.

Davetiye seçiminizi yaparken sizin ve konuklarınızın yaşam tarzı, evlilik töreninizin yapılacağı mevsim ve mekan gibi unsurları göz önünde bulundurmanız seçimlerinizin daha kolay ve daha doğru olmasını sağlayacaktır. Eğer kır düğünü şeklinde bir törene karar verdiyseniz,  bahar renklerini taşıyan ve çiçeklerle süslenmiş düğün davetiyeleri arasından seçim yapmak konseptinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır.

En klasik ve sade düğün davetiyeleri arasından seçim yapmış olsanız bile; kullanacağınız metin, seçtiğiniz kâğıt, yazı fontu hatta davetiyenizi tamamlayacak olan zarf seçiminiz sayesinde davetiyenizi sadece size özel kılabilirsiniz.

Opus Ajans Sizlere Sınırsız Seçenekler Sunuyor

Aralarına her gün yenileri eklenen sayısız ürün seçeneği ile Meltem Davetiye, en küçük ayrıntının bile günlerce düşünüldüğü evlilik hazırlıklarınız sırasında en büyük yardımcınız olacaktır. Özenle hazırladığımız düğün davetiyeleri arasından bir çift olarak sizi en iyi şekilde ifade edeceğine inandığınız bir modelimizi seçebilirsiniz. Bu özel gününüze a’dan z’ye kendi tarzınızla damganızı vurmak isterseniz, kendi belirlediğiniz özel tasarım bir davetiye modelini sizler için hazırlamak da size sunacağımız hizmetler arasında yer almaktadır.

Evlilik gününüze dair heyecanınızı yıllar sonra bile aynı coşkuyla hatırlamak, yakınlarınıza da mutluluğunuza ortak oldukları bu özel gününüze dair bir hatıra bırakmak için davetiye seçiminizin çok önemli olduğunu unutmayın.

Sipariş vermek için 0531 246 61 31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir