Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

 Hangi baskı tekniğini kullanıyorsunuz?

Opus Ajans, matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

 Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Opus Ajans tasarım hizmeti vermektedir. Bunun dışında hazır tasarımlarınızı kaliteli ve uygun fiyatlarla matbaa baskı ürünlerine çevirir.

 Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Bu işlem sonrasında son bir defa daha kontrol etmeniz için baskı onayı e-postası gönderilir. Siz onay verdikten sonra üretime alınır.

 Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Her bir ürünün üretim süresi bilgisini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.

 Siparişimi Opus Ajans mağazasından alabilir miyim?

Evet, dilerseniz siparişinizi verirken mağazas teslim seçerek; mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

 Siparişler Opus Ajans faturası üzerinde olmadan istediğim adrese teslim edilebilir mi?

Evet. Temsilcimize isteğinizi ilettiğiniz taktirde, siparişiniz istediğiniz adrese, Opus Ajans ibaresi olmadan teslim edilebilir.

 Baskıda herhangi bir sorun olursa iade yapılabiliyor mu?

Opus Ajans oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.